Başçavuş Sokak 102 numara ABD Bahçelievler Küçükesat Gaziosmanpaşa Maltepe/Keçiören
tr

Vestel Buzdolabı Servisi

Anasayfa » Vestel Buzdolabı Servisi

Buzdolabı yaşamımızın ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Yiyeceklerimizin daha uzun ömürlü olması, taze bir şekilde ürünleri korumak için olan temel beyaz eşyalardan biridir. Bu beyaz eşyamız buzdolabımızın bozulması ise ancak Vestel buzdolabı servisi yardımı ile çözülebilecek durumdur. Teknik servis isteyen ürününüz arızalanma durumunda marka fark etmeksizin servis hizmeti bakım ve onarımını gerçekleştirir. Buzdolabınızda bakım isteyen ve arızaya sebep olabilecek durumlar ise buzdolabının iki kısmı buzluğunuz ve buzdolabınıza alt bölümünde gerçekleşebilir. Bu arızalar ise genellikle şunlardır.

Buzdolabı Çalışmayıp, Soğutmamama Arızası

Buzdolabınız soğutma işlemini gerçekleştiremem sebeplerinden biri hava kanallarının tıkalı olması olabilir. Ayriyeten buzdolabınızın kapağının tam kapanmama durumunda da bu durum meydana gelebilir. İçerisinde soğutmayı sağlayan gazın kaçak bir şekilde çıkması ya da gazın bitmesi de bu arızanın oluşmasına neden olur. Çok ses çıkarması buzdolabınızda arıza olabileceğinin göstergesidir. Tüm bu olanlar dışında buzdolabınız su akıtıyor ise rezidansında bozulma gerçekleşmiş olabilir. Bu tarz sorunları gördüğünüz takdirde Vestel buzdolabı servisi hizmetini arayabilirsiniz. 

Difris Bölümünde Fazla Karlanma

Buzluk yani difris bölümü içerisinde karlanmaya sebep olmaz. Lakin kapağının kapalı olmaması sonucu dışarıdan gördüğü ısı ile bu karlanma durumu gerçekleşir. Karlanma durumunun artması sonucunda ise buzdolabı işlemini gerçekleştiremez. Bu durumun düzeltilmesi için buzluğun kapısının değişimi ya da menteşe yerlerinin tamiri gerçekleşir ya da içerisindeki gaz miktarı kontrol edilir. Böyle bir durumda servis hizmetini arayabilirsiniz. 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now ButtonAcil Servis Çağır
WhatsApp