Başçavuş Sokak 102 numara ABD Bahçelievler Küçükesat Gaziosmanpaşa Maltepe/Keçiören
tr

Arçelik Buzdolabı Servisi

Anasayfa » Arçelik Buzdolabı Servisi

Buzdolabı dayanıklı beyaz eşya sınıfından olan ve hem evlerde hem de işyerlerinin vazgeçilmez eşyasıdır, uzun ömürlü olan buzdolabı belli kullanımın ardından farklı nedenlerden kaynaklı arızalanır. Arçelik buzdolabı servisi olarak buzdolabında en sık görülen arızalar, soğutma yapmaması, üst kısmının soğumasına rağmen alt kısmının soğutmaması ya da tam aksi,  karlama yapması, kapı contalarının arızalanması, kapılarının kapanmaması, su sızıntısı ve kapı çevresinde yoğunlaşmadır. 

Çok Farklı Nedenlerden Buzdolabı Arızası Yaşanır

Elektriklerin ani kesilmelerinde ve hızlı gelmesinden kaynaklı buzdolaplarının sık bozulduğu bilinir ayrıca kapasitesinin üzerinde yiyecek konması, dikkat edilmeden aralık kalan kapıları gibi birçok neden buzdolaplarının bozulma gerekçesi olabilir. Çoğu zaman çözümü kolay ve fazla masraflı olmayan arızalar dışında maliyeti fazla bir arıza ile de karşılaşmak mümkündür. O nedenle buzdolabı arızası yaşandığında kesinlikle ilk yapılması gereken hem işçiliğinden hem sunduğu yedek parçalarında hem de değerinden daha fazla para istenmeyeceğinden emin olunan Arçelik buzdolabı servisi yardımı talep edilmelidir. 

Teknik Servis Arçelik Tarafından Yetkilendirilmiş Olmalı

Yedek parça garantisi veren, her ürün ve model için profesyonel hizmet sunan, 7/24 ulaşılabilen, hızlı ve aynı gün gelen ve en önemlisi Arçelik tarafından onarım, ürün bakım ve diğer sorunlar için yetkilendirilmiş olan teknik servis tercih edilmelidir. Bu konuya dikkat edilmezse geri dönüşü olmayan sorunlar ile karşı karşıya kalınabilir. 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now ButtonAcil Servis Çağır
WhatsApp